Верифікований профіль
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж будинків (4)

  • 160 000 $
    1 684 $/м²

    Приморська, 3

    95 / 68 / 12 м²
    2 поверхи
    2 сот
    4 кімнати
    3 дні тому
    Найкраща пропозиція для Вашого відпочинку біля моря! Будинок-дача В 100м до піску На ділянці 2 сотки розташований сучасний 2-поверховий будинок з гарним ремонтом, меблями та побутовою технікою. На території –зона відпочинку, тераса, зона барбекю, а також 2 парко місця для Ваших автомобілів. З другого поверху відкривається чудовий краєвид на море. У будинку два санвузли, 3 спальні, кухня - вітальня, а також побутові приміщення. Зроблено опалення та теплі підлоги, для комфортного проведення часу не тільки в літній період! Дійсно гідна та рідкісна пропозиція для цієї локації
    Рієлтор
  • 190 000 $
    439 $/м²

    Сільська вул.

    433 / 157 / 28.7 м²
    2 поверхи
    12 сот
    5 кімнат
    2008 рік побудови
    3 дні тому
    Код об'єкта: 25499. АН "Атланта". Можлива продаж під держпрограми! Пропонується до продажу якісний будинок на ділянці 12 соток з державним актом. У будинку 433 кв. м на 3-х рівнях. Сучасний ремонт, дорогі обробні матеріали, великі світлі кімнати, спортивний зал. Залишається вбудована мебель. Ландшафтний дизайн. Усі документи. Гарне транспортне сполучення, широка асфальтована вулиця. Розумний торг вітається!
    Рієлтор
  • 380 000 $
    1 462 $/м²

    Долгая

    260 / 60 / 55 м²
    2 поверхи
    9 сот
    4 кімнати
    2010 рік побудови
    3 дні тому
    Код об'єкта: 63399. АН "Атланта". Продам будинок 260м2, на ділянці 9 соток, 2010 р. побудови. 2 поверхи, всі комунікації, фасад декоративна штукатурка, утеплений, сонячна батарея, спліт кондиціонери mitsubishi inverter, італійська плитка, теплі підлоги, електропостачання трьохфазне, з вбудованою меблі та технікою. 1 поверх: прихожа, зал-студія 140м2, декоративна штукатурка, паркет, стелі 3,2м, камін на дровах (мармур), сходи (мармур), санвузол. 2 поверх 3 спальні: стелі 2,8м, 2 спальні по 25м2, 1 спальня 38м2, паркетна дошка, тепла підлога, санвузол. Сантехніка jacuzzi і villerov & boch. Зимовий сад (веранда) 38м2 і топочна 8м2. Вам обов'язково сподобається, телефонуйте!
    Рієлтор
  • 138 000 $
    1 725 $/м²

    Давида Бурлюка вул. (Гаршина)

    80 / 43 / 12 м²
    2 поверхи
    3 сот
    2 кімнати
    1990 рік побудови
    3 дні тому
    Код об'єкта: 329435. АН "Атланта". 12 ст. Великого Фонтану Затребуваний район з розвиненою інфраструктурою. У тихому, віддаленому від шуму та суєти закритому кооперативі, що охороняється, пропоную вам 4 сотки землі з державним актом. На ділянці є міцна будівля 90 м.кв. Усі комунікації міські, зокрема міська каналізація. Будинок розпланований на 2 просторі спальні, кухню, санвузол та мансардне приміщення на 2-му поверсі. Усі приміщення у доглянутому та житловому стані. Особливості цієї чудової дачі — ви живете у комфорті та затишку. Морське узбережжя, спів птахів та чисте морське повітря забезпечують бадьорість і гарний настрій. Територія, що охороняється, із системою контролю доступу. Телеф...